Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
318695 / 99277Fabrikant: ModularProductlijn: Fun 600Delen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort grill | lavasteen |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Aantal zones | 1 |
| Materiaal bakplaat | gietijzer |
| Gewicht | 29 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591052802 |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 270x440 mm |
| Vermogen gas | 5,5 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.