Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
318729 / 99306Fabrikant: ModularProductlijn: Fun 700Delen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort bakplaat | 2/3 glad + 1/3 geribbeld |
| Materiaal bakplaat | staal |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Aantal zones | 2 zone(s) |
| Gewicht | 88 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591053090 |
| Bakoppervlak | 696x520 mm |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 991 mm |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen elektra | 9 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.